Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
  • O kursie
  • Terminy
  • Świadectwa
  • Organizatorzy
  • Inne kursy

NoweZycie_teaser-1.png

Nowe życie... ile razy to słyszałeś(aś)... zacznij od nowa, zmień wygląd, zrób kasę, zmień siebie, zmień wszystko....

Na tym kursie NOWE ŻYCIE daje sam Bóg - Twój Stworzyciel. Ten, który zna Ciebie od początku.

Czy ten, który pisał Twoją instrukcję obsługi może się mylić?

 

Narzędzia osobiste

SNE "Oikos 2.04" w Ciechocinku

Terminy kursów:

Informacje o organizatorze:

Oikos  narodził się w 1999 roku w Kazimierzu Biskupim. Sześć lat później, po paromiesięcznym zawieszeniu działalności, 2 kwietnia 2005, spotkaliśmy się w Ciechocinku, by podjąć decyzję o reaktywacji.  Tego dnia, o 21.37 Jan Paweł II narodził się dla nieba. Odczytaliśmy to jako bardzo czytelny znak od Boga, by podjąć z nowym zapałem wezwanie Jana Pawła II do nowej ewangelizacji.  Rozpoczęliśmy nowy etap posługi pod zmienioną nazwą: Oikos 2.04.

Ludzie tworzący Oikos 2.04 to osoby z różnych stron Polski (m.in. Konin i okolice, Włocławek, Bytów, Jelenia Góra, Tczew i okolice, Warszawa, Lublin). Mamy takie samo doświadczenie Jezusa Chrystusa zmartwychwstałego.  Wprowadziliśmy Go do swojego życia nie tracąc niczego, absolutnie niczego z tego, co czyni życie wolnym, pięknym i wielkim. Odkryliśmy tajemnicę szczęśliwego życia - życia w Chrystusie - Wcielonym Słowie. W szczególny sposób doświadczamy, że obowiązek ewangelizacji jest łaską i właściwym zadaniem Kościoła. SNE Oikos 2.04. jest dla nas miejscem realizacji tego zadania. 

Strona WWW: http://www.swietarodzina.pl/

Odpowiedzialny: ks. Adam Bajorski

Adres:
UL. STAWOWA 6, CIECHOCINEK

Email: swietarodzina@swietarodzina.pl

Inne dane kontaktowe:

null
Więcej kursów?

Jeżeli organizujesz  Kurs Filipa lub Nowe Życie, i chcesz, aby informacja o nim pojawiła się na tej stronie, skorzystaj z tego formularza.